Soczewki Proclear dla każdego

Sięgając po nowoczesne materiały w produkcji soczewek kontaktowych producent liczy przede wszystkim na to, że uda mu się uzyskać bardzo wysoki poziom uwodnienia soczewki, gdyż jest to jeden z parametrów gwarantujących najwyższy komfort noszenia. Uwodniona soczewka to przede wszystkim większe nawilżenie dla oka, ale jednocześnie trzeba także zadbać o stosowny przepływ powietrza. Przy zastosowaniu zwykłych materiałów silikonowych byłoby to niemożliwe, ale soczewki z rodziny Proclear wykorzystują syntetyczne tworzywo PC Technology, dzięki czemu charakteryzuje je wyjątkowe uwodnienie na poziomie powyżej 95% nawet po 12 godzinach noszenia.

Szeroki wybór wariantów

Oczywiście istnieje całe multum soczewek przygotowanych z myślą o osobach posiadających różne stopnie nadwzroczności i krótkowzroczności. Producent zadbał jednak także o to, aby zarówno w modelach jednodniowych Proclear jak i seriach stworzonych z myślą o noszeniu przez cały miesiąc, dostępne były także warianty soczewek do czytania.

Specjalistyczne soczewki

W przypadku produktów do długotrwałego stosowania, Proclear nabyć można także w wersji dla astygmatyków. Osoby preferujące stosowanie soczewek przez cały rok powinny w szczególny sposób zwrócić uwagę na produkty z tej właśnie serii, albowiem zastosowanie innowacyjnych materiałów gwarantuje im bardzo komfortowe noszenie nawet po wielu dniach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*