Home · Inne

Ocena kuchni

Dietetycy nie są zbyt łaskawi w ocenie niektórych kuchni. Szczególnie nie podoba im się kuchnia amerykańska. Dlaczego?

Dietetycy zarzucają jej głównie bardzo wysoką kaloryczność. Poza tym przeszkadza im również fakt, że jest to kuchnia cechująca się sporą ilością wszelkiego rodzaju przypraw. Nie pochwalają oni także licznych dodatków, bez których prawdziwa kuchnia amerykańska nie może się obyć. Są to głównie: majonez, ketchup czy też tłuste sosy. Prócz faktu, że dodają one serwowanym potrawom smaku, niestety nie posiadają żadnych wartości odżywczych. Dietetycy określają to zjawisko jako puste kalorie. Przestrzegają przy tym, że spożywanie ich w nadmiarze może szybko doprowadzić do pojawienia się nadwagi i otyłości.

25.08.2016. 16:37

Pomoc przy porodzie

Pomoc przy porodzie to hasło, które zachęca bardzo wiele kobiet do skorzystania z jej usług. Jest to jednak w dzisiejszym czasie mało popularne i nie każdy wie, gdzie odnaleźć tego typu pomoc. Jest to naprawdę bardzo prosta sprawa.

Przede wszystkim w Polsce istnieje bardzo wiele fundacji oraz ośrodków, które wspomagają matki podczas porodu. To właśnie tam można odnaleźć kobietę godną zaufania, która pomoże w każdych czynnościach, ale także będzie wspierać duchowo. Jest to pewnego rodzaju przyjaciółka, która dzieli się swoim doświadczeniem wcześniej zdobytym. Ale doulą może być przecież bliska osoba. Zarówno babcia jak i matka przeżyły to samo i są w stanie w bardzo dużym stopniu pomóc. Pomoc douli przy porodzie jest nieoceniona.

25.08.2016. 16:35

Kosmetyki

Sklep z kosmetykami to nie tylko produkty tego typu, w nich można znaleźć naprawdę o wiele więcej. Do asortymentu zaliczają się również przeróżne gadżety. Jedne z nich służą do kompleksowej pielęgnacji ciała, inne zaś do wykonywania makijażu. Wszystko, co tylko niezbędne do zadbania o urodę już dostępne pod twoją ręką. Jest to dość wygodne, bowiem wszystko, czego się potrzebuje można odnaleźć w jednym miejscu.

rn

Sklep z kosmetykami prowadzi również różnego rodzaju chemię, czyli nic innego jak środki czystości. W takim miejscu odnajdziesz całe wyposażenie dla swojej łazienki. Robienie zakupów w sklepie z kosmetykami to czysta przyjemność, w szczególności dla wszystkich kobiet bez różnicy na wiek.

25.08.2016. 16:31